LES IN TVORIVA - nova knjiga

LES IN TVORIVA - nova knjiga

OdgovorNapisal/-a MirkoG » Po Jun 18, 2018 8:40 pm

Spoštovani!

Sem Mirko Geršak, dipl. inž. lesarstva, pisec številnih knjig in učbenikov o tehnologiji lesa.
Letos sem izdal knjigo LES in TVORIVA, ki je plod mojih dolgoletnih izkušenj v lesarski praksi in šolstvu.

Knjiga Les in tvoriva v celoti pokriva učno snov o lesu in tvorivih. Delo je primerno za formalno in neformalno izobraževanje in za pomoč pri delu v praksi, saj je pisano tudi kot priročnik. Poleg raznolike vsebine prinaša izvirne fotografije in ročno narisane risbe, ki dejansko ponazarjajo les, saj veste, dobra ilustracija se nam hitro vtisne v spomin. Vse ilustracije so pojasnjene, enačbe pa ponazorjene z računskimi primeri.

Poudaril bi, da sem upošteval veljavne slovenske in evropske standarde za: napake lesa, vlažnost lesa, hlodovino, žagan les in za vse vrste lesenih plošč, ki so prvič objavljeni in razloženi v slovenski literaturi.
Do iskanega pojma ali podatka pridemo hitro z abecednim kazalom, ki vsebuje lesarske pojme v knjigi in je v bistvu terminološki slovar. Poleg pravilnega slovenskega izraza sta navedena še ustrezni nemški in angleški izraz.
Na Strokovnem svetu RS za poklicno in strokovno izobraževanje je bilo delo sprejeto kot učbenik za program lesa lesarski tehnik (SSI in PTI).

Les ni običajen material, je kompleksen proizvod žive narave, zato je za njegovo poznavanje potrebno precej znanja, razumevanja, analize in sinteze.

Knjigo lahko naročite:

Samozaložba Miroslav Geršak, Srednje Gameljne 37a
1211 Ljubljana – Šmartno
D.Š. 888 37 122
Tel.: 041 418 885 ali e-pošta: mirko.gersak@telemach.net

Če imate še kakšno vprašanje o knjigi oziroma če potrebujete več podatkov, me lahko kontaktirate!
Knjige bom dostavil ali poslal po pošti, poštnine ne zaračunavam.
MirkoG
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne Jun 10, 2018 4:47 pm

Vrni se na Kar ne spada nikamor drugam

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron