Debelinka / poravnalka

Re: Debelinka / poravnalka

OdgovorNapisal/-a samouknam2 » Če Mar 30, 2017 11:10 am

Na svoj post, ki sem ga napisal mislim, da septembra bom kar sam odgovoril. Predvsem, če bo kdo spraševal o delovanju "kitajskih" različic. Kupil sem JET JWP 12 - rabljeno debelinko. Sem hoby mizar in jo uporabljam enkrat do dvakrat na teden, za kakšno dilco stanjšat. Pa še za ravnanje jo uporabljam, na način, kot je že opisal eden od forumašev na začetku. Na vezano plošča 2cm debeline dam krivo desko, jo podložim, kjer je "luft", s strani jo fiksiram z vzdolžno letvijo, da ne pleše levo desno in jo tako spustim skozi debelinko ene parkart dokler ne potegne po celi deski. Nato jo obrnem, na drugi strani pa ni več problem ravnat. Ideja se mi je zdela odlična in tudi izvedljiva je 100%. Nimam nobenih pripomb na stroj. Zadeva odlično dela. Le odvzem ne sme biti večji od milimetra. Če hočeš več ne vleče več sama. Moram pa povedati, da sem na JETU pohoblau stebre za nadstrešek 16 x 16 cm in 2 metra dolge brez problema. Moral sem sicer pomagati s potiskanjem ampak sem jih zrihtal. No, če bi ta strojček uporabljal kakšen mizar vsak dan za nekaj kubikov ali pa m2 je logično, da nabava odpade. Za občasno uporabo pa ga marsikomu priporočam, če ga le lahko kje dobi.

L.P.
samouknam2
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Po Sep 26, 2016 5:28 am

Prejšnja

Vrni se na Mizarski stroji

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron