načrti - linki - www

načrti - linki - www

OdgovorNapisal/-a wskiuj » So Nov 05, 2016 9:53 am

Pozdravljeni,
sem nov na tem forumu in amaterski, ljubiteljski mizar (po izobrazbi sem ekonomist, delam v ne lesni prodaji, les in izdelki iz lesa pa so mi ljubi,,, aja, pa še to,,, pravi mizarji NIKOLI nimajo časa da kaj naredijo in omislil sem si svojo delavnico, kjer bom užival, ampak dokler ne bo potrebe ne bo komercialna, bo samo zame in prijatelje. Ker sem z mizarstvom začel šele letos (nabavil sem si nove stroje, delno opremil delavnico) mrzlično iščem po celem internetu, seveda tudi po tem forumu, razno, razne načrte, ampak žal jih nisem našel tu. Verjamem, da forum obiskujejo predvsem mladi, novi mizarji, ljubitelji lesa (stari mojstri itak vse obvladajo in jih forum ne zanima,,, samo moje mnenje, dopuščam pa da se motim).
Predlagam da se v tej temi dodajo strani, načrti, skratka vse kar je možno tiskati in seveda potem izdelati iz lesa. Predvsem pa so mi zanimive strani odličnih mizarjev kateri objavljajo svoje načrte, seveda tudi v free verziji. Meni je najljubši, čeprav vsega nima brezplačno, ideje pa so odlične,, veliko video gradiva:

http://woodgears.ca/plans.html

... verjamem, da imate vsak svojega idola (ne ga šparat samo zase) in ga podelite še z vsemi nami - začetniki. Odgovori na mojo teemo pa naj bodo pregledni in kratki, www in kratek opis kaj ponuja ta stran.

lp Uroš
...zaenkrat lahko še z obema rokama naročim deset pirov...
wskiuj
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne Avg 21, 2016 7:11 am
Kraj: Gradišče nad Pijavo Gorico

Vrni se na Enostavni mizarski izdelki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost