Baterijski vrtalnik de Walt

Baterijski vrtalnik de Walt

OdgovorNapisal/-a tislar » Ne Jun 02, 2013 3:43 pm

Živijo spet jaz ! :D

Zaradi povečanega obsega dela sem kupil že kar nekaj vrtalk Makita. Zelo so mi všeč a me jezi ker mi iz glav ves čas padajo nastavki in svedri :x ... Vse lepo in prav dokler ne montiraš terase na višini (nastavke lahko hodiš iskat 3 nadstropja nižje) ali pa delaš v sobi s sveže polakiranim novim parketom kjer ti pred stranko pade sveder na tla in se po možnosti še zapiči vanje.....

Pred dnevi hodim gor in dol po trgovini z mašincami in opazim tole http://www.merkur.si/delavnica/stroji-i ... 80-c2.html . Mašinca paše v roko ima 30 min polnilec, 18V in 1,5 ah. Ima 13mm glavo (lahko vrtam s kronsko žago), spredaj led lučko, 2 prestavi (0-600 in 0-2000) in li-on baterija.

Sliši se super, zgleda tudi, zdaj pa vas mojstre sprašujem kako se obnesejo DEWALT baterijske vrtalke? So primerljive z Makito? Dovolj močne in vzdržljive? Če ima kdo kaj več izkušenj ali informacij se lepo priporočam.

PS: zanima me še kje se dobi DEWALT mašince po najugodnejši ceni ???

Lep pozdrav mojstri ! :D
tislar
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Feb 24, 2013 12:09 pm

Re: Baterijski vrtalnik de Walt

OdgovorNapisal/-a ales » Po Jun 03, 2013 8:25 am

DeWalt in Makita sta popolnoma primerljivi firmi, pri podobnih modelih je zelo malo razlik.
Če ti odgovarja po velikosti in teži, potem ga kar vzemi.
Glede izpadanja nastavkov pa: kovinske samo-vpenjalne glave imajo večinoma dodatno zategovanje, ko se na koncu da še nekoliko bolj zategniti čeljusti in iz takšne glave bo nastavek težje izpadel.
Kje boš našel takšno vrtalko najceneje pa je težko svetovati, za DeWalt je recimo precej založena industrijska trgovina G-G-M & M v Grosupljem

LP
ales
Site Admin
 
Prispevkov: 309
Pridružen: So Feb 09, 2013 9:03 am

Re: Baterijski vrtalnik de Walt

OdgovorNapisal/-a tislar » To Jun 04, 2013 6:07 pm

Hvala za odgovor !!! :D
tislar
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Feb 24, 2013 12:09 pm


Vrni se na Ročna orodja in električni ročni strojčki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov