Gibljive cevi za odsesovanje

Gibljive cevi za odsesovanje

OdgovorNapisal/-a PZUFIC » Ne Mar 13, 2016 2:00 pm

Zanima me, če kdo pozna kak vir poceni gibljivih cevi za odsesovanje premera 80 ali 100 mm. Gledal sem po slovenskh straneh in v tujini (Evropa). V tujini je kar sem uspel najti večinoma v imeprialnih enotah, kar predstavlja težavo, saj bom priklope najverjetneje delal iz kanalizacijskih cevi. Če primerjam cene so približno take kot v Lestroj-u, kjer so cevi kakor sem uspel najti, v SLO najcenejše. Je pa res, da se materiali med seboj razlikujejo, v čem je dejanska razlika glede na funkcionalnost pa ne vem, ker nisem teh cevi nikoli uporabljal.

Prosim za kakšne predloge, če je komu to področje bolj poznano. Ne gre za veliko količino, pač pa nekaj metrov cevi.
PZUFIC
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 3:56 pm

Re: Gibljive cevi za odsesovanje

OdgovorNapisal/-a medo4 » Ne Mar 13, 2016 6:12 pm

Ponavadi imajo take cevi tudi prodajalci hidravličnih cevi za bagre, kako je z ceno pa ne vem.
medo4
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Sr Nov 12, 2014 1:44 pm

Re: Gibljive cevi za odsesovanje

OdgovorNapisal/-a romank » Ne Dec 11, 2016 6:31 pm

sicer malo pozno... jaz sem za delavnico potreboval gibljive cevi, izdelujejo jih v HIB Kranj imajo pa tudi poslovalnico na Lavi v Celju, za 4m (100 mm) cevi in 5m (50mm) cevi plus ena objemka- cena 72 €. so poplnoma prosojne z Cu žico, pa izgleda da so precej trpežne. Sem jih rezal za tapetniškim nožem pa je bilo potrebnega precej truda.
romank
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To Dec 06, 2016 11:05 am

Re: Gibljive cevi za odsesovanje

OdgovorNapisal/-a PZUFIC » Po Dec 12, 2016 5:29 pm

No sem potem kupil kar v Lestroj-u. S cevjo nimam nobenih problemov, so pa drugje...
PZUFIC
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 3:56 pm


Vrni se na Ročna orodja in električni ročni strojčki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov