rezkalnik

Re: rezkalnik

OdgovorNapisal/-a PZUFIC » Sr Jan 29, 2014 9:59 pm

Glede šablone ni problema, sicer katera dimenzija je še moram pogledat, ker imam različne dolžine. Piši na ZS.
PZUFIC
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 3:56 pm

Re: rezkalnik

OdgovorNapisal/-a PZUFIC » Sr Jan 29, 2014 10:03 pm

Evo tale zadeva na sliki, ki jo prilagam je Makitina in izgleda na las podobno tisti v kompletu. Če gre na RP0900X in mi je prej ne prodajo sem verjetno zmagal.
Priponke
Adapter.PNG
Adapter.PNG (55.19 KiB) Videno 12567 krat
PZUFIC
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 3:56 pm

Re: rezkalnik

OdgovorNapisal/-a CHURY » So Feb 01, 2014 2:38 pm

Bolje pet do dvanajstih, kot nobene po eni
CHURY
 
Prispevkov: 44
Pridružen: Če Dec 12, 2013 9:25 pm

Re: rezkalnik

OdgovorNapisal/-a PZUFIC » Sr Feb 12, 2014 12:44 am

Super bom preveril ko bo čas. Se opravičujem za pozen odziv, smo namreč šele 11. dan dobili elektriko.
PZUFIC
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 3:56 pm

Re: rezkalnik

OdgovorNapisal/-a PZUFIC » Sr Jul 09, 2014 12:15 pm

Čez nekaj mesecev...

Vmes sem še malce pregledoval zadeve in kupil . Ceneje tako obširnega kompleta pri nas nisem našel, tako da če še koga zanima le v akcijo.

Kakšne izkušnje še sledijo, ker ga še nisem fizično uporabljal, ampak že ko ga primeš je razlika očitna. Glede na napisano me zadeva nebi smela razočarati.
PZUFIC
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 3:56 pm

Re: rezkalnik

OdgovorNapisal/-a PZUFIC » Ne Jul 13, 2014 7:13 pm

Torej zadevo sem preizkusil in sem zelo zadovoljen. Moči za enkrat ne manjka. Zelo dobro gre v roke, omejilec globine je zelo dobro izveden v primerjavi s kakšnimi cenejšimi rezkalniki. Baze se menjuje zelo hitro. Še posebej pa je to priročno za demontažo rezkarja, ker imaš popoln dostop in v rokah držiš zgolj motor. Stikalo namesto tipke, ki jo imam pri drugem rezkalniku je super zadeva. Kabel je kvaliteten in primerno dolg. Nekoliko bolje bi lahko bilo izvedeno prislonsko vodilo. Vodilni "ležaj", se bo verjetno tudi izkazal kot sila uporabnega. Poleg tega je poleg tudi ustrezna puša, za rogljičenje.

Skratka meni zadeva glede na test zelo odgovarja. 8-)
PZUFIC
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 3:56 pm

Re: rezkalnik

OdgovorNapisal/-a klemenkobal » Če Avg 14, 2014 10:31 pm

Pozdravljeni

sem nov na forumu tako, da ce sem falil temo prosim popravite.

včeraj sem kupil takšen rezkar
http://blackanddecker.uragan-instrument ... -2408.html

zanima me mnenje o tem rezkarju

zbiral pa sem med tem rezkarjem in tem
https://www.google.si/search?q=black+%2 ... B558%3B600

LP
Klemen Kobal
klemenkobal
 
Prispevkov: 30
Pridružen: Če Avg 14, 2014 7:48 pm

Re: rezkalnik

OdgovorNapisal/-a PZUFIC » Pe Avg 15, 2014 3:00 pm

Pozdravljen!

Upam, da ti bo dolgo, varno in dobro služil.
PZUFIC
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 3:56 pm

Re: rezkalnik

OdgovorNapisal/-a klemenkobal » Pe Avg 15, 2014 4:36 pm

pozdravljen

ma drugače je uredu rezkar to?
LP
Klemen Kobal
klemenkobal
 
Prispevkov: 30
Pridružen: Če Avg 14, 2014 7:48 pm

Re: rezkalnik

OdgovorNapisal/-a PZUFIC » Pe Avg 15, 2014 6:09 pm

Težko rečem, ker tovrstnega rezkarja nimam. Imamo Alpha Tools z precej bogimi ležaji, ki jih ni moč dobiti. Poleg tega pa je pri njem in večini cenenih rezkarjev problem v tem, da je zgornji ležaj v neprimerni plastiki, ki se zaradi temperature stopi. Pred nekaj časa pa sem se odločal za nakup novega in posledično tudi sodeloval v tej temi. Glede na izkušnje, priporočila, trenutno ceno ter priročnost sem se odločil za zgoraj omenjeno Makito in sem zaenkrat zelo zadovoljen. Vsaj kar sem do sedaj delal z njim, ker trenutno vreme močno otežuje zunanje delo. Kakor mi je lesko razlagal pa je moč v Italiji dobiti CMT rezkalnike, ki se tržijo pod drugo znamko občutno ceneje in se zadeva zelo dobro obnese, je pa res, da je tisto precej masiven rezkalnik.

Drugače pa glede nato, kar pravijo B&D nima več dobre kvalitete, je pa res, da sem to zgolj slišal, ker novejšega orodja te znamke nimam. Lahko pa potrdim, da so B&D orodja izpred 15 let praktično neuničljiva. Pa ne jemlji tega preveč dobesedno.
PZUFIC
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 3:56 pm

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Ročna orodja in električni ročni strojčki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov